Головна

Основна діяльність Компанії:

  Розробка фірмового стилю;
Дизайн-проект ескізів при виробництві спецодягу та взуття, підбір поєднання кольорів, фурнітури, тканин і т.д. відповідно до професійних особливостями підприємства Замовника;
Виготовлення зразків;
Надання послуги з доставки;
Нанесення фірмової символіки при пошитті спецодягу на готову продукцію (вишивка, шовкографія, трансфер);
Виробництво спецодягу великими і дрібними партіями.

Медичний одяг

Медичний одяг

Робочий одяг

Робочий одяг

Одяг для HoReCa

Одяг для HoReCa

Камуфльований одяг

Камуфльований одяг

Вітаємо Вас на нашому сайті!

виробництво спецодягу

Спеціалізація нашої компанії - виробництво спецодягу: конструювання та виготовлення високоякісної професії-ональних одягу і взуття з сучасних матеріалів з урахуванням вимог клієнта і специфіки його діяльності. Продукція сертифікована і відповідає самим жорстким вимогам сучасних технологічних процесів, що пред'являються до виготовлення спецодягу та взуття.

Власне виробництво спецодягу, розташоване в Києві, забезпечує можливість формування конкурентноздатної ціни та оптимальних термінів виготовлення спецодягу.

З нами співпрацюють провідні підприємства нафтогазової промисловості, паливно-енергетичного комплексу; хі-чеський та будівельної індустрії, автосервіси та міські служби; компанії харчової галузі, медицини, служби експрес-доставки, сфер обслуговування і т.д.

Завдяки високому рівню клієнтоорієнтованості, професійному менеджменту, широкому асортименту спецодягу та європейської якості продукції, що випускається наша компанія впевнено займає лідируючі позиції на українському ринку з виробництва спецодягу та взуття.

Співпрацюючи з нами, Ви отримуєте надійного партнера, що має власне виробництво спецодягу, та міг би задовольнити побажання самого вимогливого клієнта.